KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 12837017
nr 1283 7017
Pär Gunnar Thelander
(f. 1936), Sverige
Färgetsning, Komposition. Haskel 65. Signerad, numrerad 5/10. Motivet: 49x66 cm
Utrop:
2.600 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 21 oktober 2019
kl 20:35:31
15/10 12:34:00
21 okt
Pär Gunnar Thelander
Läs mer om Pär Gunnar Thelander